Το πλήρες πρόγραμμα της περιόδου 2021/2022

0

Google News

Eνημερωθείτε από το zougla.gr για τα αποτελέσματα της Super League για τη σεζόν 2021/2022. Η σέντρα του πρωταθλήματος πραγματοποιήθηκε το διήμερο 21-22 Αυγούστου, με τη regular season να ολοκληρώνεται στις 6 Μαρτίου, ενώ η «αυλαία» των playoffs θα πέσει στις 15 Μαΐου 2022.

Tο πρόγραμμα του νέου πρωταθλήματος:

1η Αγωνιστική

ΑΕΚ – Ιωνικός 3-0

Άρης – ΟΦΗ 0-0

Βόλος – Λαμία 2-1

Ολυμπιακός – Ατρόμητος 0-0

Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης 4-0

Παναιτωλικός – Αστέρας 0-0

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα 0-1

2η Αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός 1-0

Απόλλων Σμύρνης – Βόλος 1-3

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 0-1

Ατρόμητος – Παναιτωλικός 1-2

Ιωνικός – Άρης 1-0

ΟΦΗ – ΑΕΚ 3-3

Λαμία – Ολυμπιακός 1-2

3η αγωνιστική

ΑΕΚ – Λαμία 1-0

Άρης – Παναθηναϊκός 1-0

Βόλος – Ατρόμητος 3-0

Ιωνικός – ΠΑΣ Γιάννινα 0-0

Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης 4-1

ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης 0-0

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ 1-2

4η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ 1-1

Απόλλων Σμύρνης – Ιωνικός 0-0

Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός 0-2

Ατρόμητος – Άρης 1-3

Παναθηναϊκός – Βόλος 5-1

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 2-0

Λαμία – Παναιτωλικός 2-2

5η αγωνιστική

Άρης – Απόλλων Σμύρνης 0-0

Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα 1-1

Βόλος – Αστέρας Τρίπολης 2-1

Ιωνικός – Λαμία 1-2

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός 0-0

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ 1-3

Παναιτωλικός – ΑΕΚ 1-3

6η αγωνιστική

ΑΕΚ – Ατρόμητος 3-0

ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός 1-2

Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης 0-1

Παναθηναϊκός – Ιωνικός 4-1

Παναιτωλικός – ΟΦΗ 1-2

ΠΑΟΚ – Βόλος 4-4

Λαμία – Άρης 0-1

7η αγωνιστική

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

Άρης – Παναιτωλικός 5-1

Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός 2-1

Ατρόμητος – Ιωνικός 0-2

Βόλος – ΑΕΚ 1-3

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ 2-1

ΟΦΗ – Λαμία 0-0

8η αγωνιστική

ΑΕΚ – Άρης 2-1

ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης 1-1

Ιωνικός – Βόλος 1-1

Παναθηναϊκός – ΟΦΗ 0-0

Παναιτωλικός – Ολυμπιακός 1-2

ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης 4-1

Λαμία – Ατρόμητος 2-2

9η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός 3-0

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ 2-2

Αστέρας Τρίπολης – Λαμία 0-1

Βόλος – Άρης 1-2

Ολυμπιακός – Ιωνικός 1-0

ΟΦΗ – Ατρόμητος 2-0

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ 1-3

10η αγωνιστική

ΑΕΚ – Ολυμπιακός 2-3

Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα 0-5

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ 2-0

Βόλος – ΟΦΗ 0-2

Ιωνικός – Αστέρας Τρίπολης 1-1

Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης 1-0

Λαμία – Παναθηναϊκός 1-3

11η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ 1-2

Απόλλων Σμύρνης – Λαμία 0-0

Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος 6-2

Ολυμπιακός – Βόλος 2-1

ΟΦΗ – Ιωνικός 2-1

Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός 2-0

ΠΑΟΚ – Άρης 0-1

12η αγωνιστική

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός 1-0 

Άρης – Αστέρας Τρίπολης 1-0

Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης 4-1

Βόλος – Παναιτωλικός 1-2

Ιωνικός – ΠΑΟΚ 3-2

ΟΦΗ – Ολυμπιακός 1-3

Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα 0-1

13η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Βόλος 3-2

Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ 0-3

Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ 0-0

Ολυμπιακός – Άρης 1-0

Παναθηναϊκός – Ατρόμητος 2-0

Παναιτωλικός – Ιωνικός 2-2

ΠΑΟΚ – Λαμία 2-1

14η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ 0-4 

Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός 0-3

Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός 1-0

Ατρόμητος – Ολυμπιακός 0-3

Ιωνικός – ΑΕΚ 0-1

ΟΦΗ – Άρης 1-1

Λαμία – Βόλος 2-2

15η αγωνιστική

AΕΚ – ΟΦΗ 1-2

Άρης – Ιωνικός 1-0

Βόλος – Απόλλων Σμύρνης 1-0

Ολυμπιακός – Λαμία 1-0

Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα 2-0

Παναιτωλικός – Ατρόμητος 2-1

ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης 3-2

16η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Ιωνικός 1-0

Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός 0-0

Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ 1-0

Ατρόμητος – Βόλος 2-1

Παναθηναϊκός – Άρης 2-0

ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός 2-0

Λαμία – ΑΕΚ 0-2

17η αγωνιστική

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ 1-1

Άρης – Ατρόμητος 3-0

Βόλος – Παναθηναϊκός 3-1

Ιωνικός – Απόλλων Σμύρνης 4-0

Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης 5-1

ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα 1-1

Παναιτωλικός – Λαμία 1-0

18η αγωνιστική

ΑΕΚ – Παναιτωλικός 1-2

ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος 1-1

Απόλλων Σμύρνης – Άρης 0-0

Αστέρας Τρίπολης – Βόλος 1-0

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός 0-0

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ 3-0

Λαμία – Ιωνικός 2-1

19η αγωνιστική

Άρης – Λαμία 0-0

Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης 1-0

Ατρόμητος – ΑΕΚ 0-2

Βόλος – ΠΑΟΚ 0-4

Ιωνικός – Παναθηναϊκός 0-1

Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα 2-0

ΟΦΗ – Παναιτωλικός 2-4

20η αγωνιστική

ΑΕΚ – Βόλος 1-2

ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης 2-0

Ιωνικός – Ατρόμητος 2-1

Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης 0-1

Παναιτωλικός – Άρης 0-2

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός 1-1

Λαμία – ΟΦΗ 2-1

21η αγωνιστική

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ 0-2

Άρης – ΑΕΚ 2-1

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα 2-0

Ατρόμητος – Λαμία 2-1

Βόλος – Ιωνικός 1-1

Ολυμπιακός – Παναιτωλικός 3-1

ΟΦΗ – Παναθηναϊκός 3-2

22η αγωνιστική

ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης 3-0

Άρης – Βόλος 0-2

Ατρόμητος – ΟΦΗ 2-2

Ιωνικός – Ολυμπιακός 0-3

Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα 0-1

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός 2-1

Λαμία – Αστέρας Τρίπολης 0-2

23η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης 2-0

Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός 0-0

Αστέρας Τρίπολης – Ιωνικός 2-3

Ολυμπιακός – ΑΕΚ 1-0 

ΟΦΗ – Βόλος 2-1

Παναθηναϊκός – Λαμία 2-0

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος 1-0

24η αγωνιστική

ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα 2-0

Άρης – ΠΑΟΚ 0-0

Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης 2-0

Βόλος – Ολυμπιακός 0-1

Ιωνικός – ΟΦΗ 0-0

Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός 1-0

Λαμία – Απόλλων Σμύρνης 1-2

25η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία 1-0

Απόλλων Σμύρνης – Ατρόμητος 0-2

Αστέρας Τρίπολης – Άρης 0-2

Ολυμπιακός – ΟΦΗ 2-0

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ 3-0

Παναιτωλικός – Βόλος 0-0

ΠΑΟΚ – Ιωνικός 1-1

26η αγωνιστική

ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης 2-1

Άρης – Ολυμπιακός 2-1

Ατρόμητος – Παναθηναϊκός 0-2

Βόλος – ΠΑΣ Γιάννινα 0-0

Iωνικός – Παναιτωλικός 1-2

ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης 2-0

Λαμία – ΠΑΟΚ 0-2

Πλέι οφ

1η αγωνιστική

Ολυμπιακός – Άρης 2-1

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ 1-1 

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα 1-0

2η αγωνιστική

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ 0-1

Άρης – Παναθηναϊκός 0-0

ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός 1-1

3η αγωνιστική

Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα 0-0

Ολυμπιακός – ΑΕΚ 1-1 

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ 2-1

4η αγωνιστική

ΑΕΚ – Άρης

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός

5η αγωνιστική

Άρης – ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ

6η αγωνιστική

Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα

Παναθηναϊκός – Άρης

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

7η αγωνιστική

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός

Άρης – Ολυμπιακός

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ

8η αγωνιστική

ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός

ΠΑΟΚ – Άρης

9η αγωνιστική

Άρης – ΑΕΚ

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα

10η αγωνιστική

ΑΕΚ – Ολυμπιακός

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης

Πλέι άουτ

1η αγωνιστική

Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης 1-0

Βόλος-Αστέρας Τρίπολης 0-2

ΟΦΗ-Ιωνικός 2-3

Παναιτωλικός-Λαμία 1-2

2η αγωνιστική

Απόλλων Σμύρνης-Παναιτωλικός 1-0

Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος 0-0

Ιωνικός-Βόλος 2-2

Λαμία-ΟΦΗ 1-2

3η αγωνιστική

Αστέρας Τρίπολης-Ιωνικός

Βόλος-Λαμία

ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης

Παναιτωλικός-Ατρόμητος

4η αγωνιστική

Απόλλων Σμύρνης-Βόλος

Ατρόμητος-ΟΦΗ

Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης

Λαμία-Ιωνικός

5η αγωνιστική

Αστέρας Τρίπολης-Λαμία

Βόλος-Ατρόμητος

Ιωνικός-Απόλλων Σμύρνης

ΟΦΗ-Παναιτωλικός

6η αγωνιστική

Απόλλων Σμύρνης-Λαμία

Ατρόμητος-Ιωνικός

ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης

Παναιτωλικός-Βόλος

7η αγωνιστική

Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης

Βόλος-ΟΦΗ

Ιωνικός-Παναιτωλικός

Λαμία-Ατρόμητος

Πηγή

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Leave A Reply

Your email address will not be published.